Free Joomla Template by Discount Justhost

Fotoreportaże

  • Ostatnia w roku 2018 sesja Rady Miejskiej w Czchowie zakończyła się wizytą radnych i sołtysów na wzgórzu zamkowym i Grodzisku w Czchowie, gdzie właśnie zakończono największą w roku inwestycję turystyczną. Oficjalne otwarcie - wiosną 2019 r. - fot. red. Joanna Dębiec
  • Seniorzy z Naszej Chaty odwiedzili z kolędą chorych w czchowskim ZOL-u oraz Urząd Miejski, kończąc dzień opłatkiem i wigilijnym barszczem... - fot.red. Joanna Dębiec
  • Wigilia dla seniorów i osób samotnych w Domosławicach na styku gmin:  Czchów i Zakliczyn - wzruszające wydarzenie - fot.red. Joanna Dębiec
  • Podsumowanie 7 lat realizacji projektu Ośrodki Wsparcia w gminie Czchów  -
  • Wzgórze zamkowe w Czchowie - aranżacja zakończona. Odbiór inwestycji - fot.red. Joanna Dębiec
  • Archiwum

Kalejdoskopowo, kwietniowo - co? gdzie? kiedy?

Poprawiono: poniedziałek, 09, kwiecień 2018 red. Joanna Dębiec

Wracamy po okresie świątecznym do wydarzeń kulturalnych. Na profilu facebookowym gazety umieściliśmy linki do fotoreportaży z uroczystości bierzmowania, jakie miały miejsce w gminie Czchów w II dzień Świąt - w Czchowie i Złotej, warto zajrzeć, to dla całej rodziny na pewno będzie miła pamiątka.

http://tarnow.gosc.pl/gal/pokaz/4610592.Bierzmowanie-w-Czchowie/211#gt

http://tarnow.gosc.pl/gal/pokaz/4613190.Bierzmowanie-w-Zlotej/203#gt 

***

Kalejdoskopowo, kwietniowo - co? gdzie? kiedy?Chcesz zobaczyć jak wygląda lekcja wybranego instrumentu, teorii, zespołu, orkiestry? Chcesz porozmawiać z nauczycielami?
Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o swoim ulubionym instrumencie? Koniecznie odwiedź naszą szkołę! - można przeczytać w ogłoszeniu Szkoły Muzycznej I stopnia w Domosławicach, która zaprasza w dniach 23-27 kwietnia na Dni Otwarte Szkoły.

Podczas Dni Otwartych możesz wziąć udział w zajęciach: Audycji muzycznych, Kształcenia słuchu, Rytmice, Orkiestry smyczkowej/ zespołu, Big band-u, Wiolonczeli, Oboju, Altówki, Fletu, Organów, Fortepianu, Saksofonu, Trąbki, Puzonu, Gitary, Perkusji, Skrzypiec i Akordeonu. Sam wybierz co Cię interesuje!

ZAPRASZAMY i odsyłamy na profil facebookowy Dni Otwartych - https://www.facebook.com/events/2094782800804212/

***

Kalejdoskopowo, kwietniowo - co? gdzie? kiedy?Weekend zapowiada się bardzo ciepło i wiosennie - wreszcie! Tym bardziej w najbliższą niedzielę, 8 kwietnia, nie tylko na spacer warto się wybrać, ale i na godz. 15.00 do kina "Baszta" w Czchowie na sztukę teatralną "ŚW.FRANCISZEK" w wykonaniu Czchowskiego teatru amatorskiego w reżyserii Aleksandry Ryby. Scenariusz oparty jest o sztukę Wojciecha Bąka. Zapraszamy!

***

Kalejdoskopowo, kwietniowo - co? gdzie? kiedy?Kalejdoskopowo, kwietniowo - co? gdzie? kiedy?W ostatnim tygodniu Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie zorganizowała dla dzieci Gminny Konkurs Recytatorski poezji Juliana Tuwima pod hasłem Czarodziejskie słowa. Do Konkursu zgłosiło się 14 dzieci ze szkół podstawowych gminy - klas I-III. I miejsce zdobył Krzysztof Morański z II klasy PSP w Czchowie, II miejsce dzielny I-klasista Mateusz Fielek z Jurkowa i III miejsce Marlena Klecka z II klasy z Tworkowej. Na wyróżnienie zasłużył sobie natomiast Kajetan Kanownik z klasy III z Czchowa. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne nagrody książkowe i dyplomy. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc następnie wystąpili na szerszym forum, gdyż reprezentowali gminę Czchów w powiecie brzeskim. Miło nam poinformować, że Marlenka Klecka z Tworkowej i Krzyś Morański z Czchowa przywieźli z powiatu II miejsca! Gratulujemy!

Na stronie - fotoreportaż z wydarzeń.

***

Warto wspomnieć, że Europejskie Centrum Muzyki im. K.Pendereckiego w Lusławicach przygotowało na kwiecień ciekawe propozycje muzyczne. W programie na przyszły weekend - przedpremierowy spektakl interaktywnej opery - "Vikarë" (13.04) oraz znakomity koncert kameralny w wykonaniu muzyków amerykańskiej Chicago Philharmonic (14.04)! Natomiast 19 kwietnia propozycja dla najmłodszych - edukacyjna bajka muzyczna "Co czujesz, czyli symfonia emocji", przygotowana przez pedagogów i uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Dębicy. Szczegółowe informacje na www.penderecki-center.pl

***

24 kwietnia Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie zaprasza w godz. 8.00 do 14.00 na Dzień Otwarty Szkoły. Jeśli kończysz gimnazjum i przed Tobą wybór dalszej drogi kształcenia, warto poznać oferty szkół, które masz do wyboru. Zapraszamy do Czchowa!

 

Odsłony: 626